Prezent świąteczny, który wręczamy naszemu partnerowi biznesowemu, pracownikowi lub szefowi powinien być prezentem atrakcyjnym, również w atrakcyjnym opakowaniu. W tym okresie największą popularnością cieszą się właśnie słodycze reklamowe – belgijskie czekoladki i praliny, które można (a wręcz należy!) zapakować w cudne świąteczne kosze z polskiej, naturalnej wikliny. Za słodkościami zdecydowanie przemawia argument o miłych skojarzeniach, bowiem zmysł smaku jest przecież jednym z najtrwalszych zmysłów człowieka, a dzięki temu pyszny, słodki upominek kojarzyć się będzie z daną marką firmy i na długo zostanie w pamięci obdarowanego. Taki prezent będzie z pewnością strzałem z 10 – tkę!

kosze delikatesowe na prezenty

Dlaczego warto podarować taki wiklinowy kosz świąteczny? Powodów może być co najmniej klika. Jeden z nich to chęć promocji firmy, albo chęć okazania szacunku i pamięci kontrahentom biznesowym, albo jeszcze inny powód - chęć docenienia pracowników. Niezależnie od powodów, dlaczego kosze wiklinowe dla firm są często poszukiwane, niejednokrotnie stajemy przed dylematem – jaki kosz najlepiej wybrać, by spełniał wymagania estetyczne, praktyczne i wizualne? Z pomocą przychodzi sklep internetowy vikla.pl, który w swej ofercie koszy świątecznych ma całą gamę wzorów i kolorów, począwszy od małych koszyczków upominkowych, po te większe kosze prezentowe, kuferki czy drewniane skrzynki.Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji, tu każdy znajdzie coś dla siebie:Kosze prezentowe z wilkiny

kosze na prezenty

Wierzymy, że nasze wiklinowe kosze prezentowe będą najbardziej trafnym wyborem ze względu na nietuzinkowy wygląd, bo naturalna wiklina w połączeniu ze świątecznym materiałem i niepowtarzalnym smakiem stworzą doskonałą całość. Wybierz nasze wiklinowe koszyki podarunkowe i wyróżnij się z tłumu!

kosz wiklinowy prezentowy