Kufry i walizki wiklinowe

Atrakcyjne wzornictwo, najlepszy design, stonowana kolorystyka, dbałość o detale, ale przede wszystkim niezwykła funkcjonalność prezentowanych produktów. Kufry i walizki wiklinowe to praktyczne i stylowe rozwiązania, które podbiją serca wszystkim Pań domu, bowiem w nich możesz trzymać dosłownie wszystko. Materiał, doskonała jakość, to niewątpliwie zalety produktów, które sprostają Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

produktów na stronie
4 produkt(ów)
 Kufer prostokątny wyszyty
Podgląd

Kufer prostokątny wyszyty

149,00 zł
Wiklinowy, prostokątny kufer na drewnianym stelażu, z zamykaną klapą i dodatkowym zamknięciem, wyszyty w środku materiałem, który można ściągnąć i prać. Dostępny w wersji bez materiału w środku.

Kufer garbaty

149,00 zł
Kufer garbaty
Podgląd

Kufer garbaty

149,00 zł
Prostokątny kufer garbaty dodatkowo wzmocniony na brzegach drewnianymi prętami z zamykaną klapą, podwójnym zamknięciem oraz z dwoma uchwytami po bokach. Dolna część kosza prostokątna, natomiast góra w kształcie półowala, bardzo pojemny. Dostępny w trzech rozmiarach.

Kufer

169,00 zł
Kufer
Podgląd

Kufer

169,00 zł
Prostokątny kufer z wikliny naturalnej z zamykana klapą i uchwytami po bokach, dodatkowo wzmocniony na bokach wałkami drewnianymi, bardzo pojemny, dostępny w pięciu rozmiarach, dostępny w opcji z materiałem w środku.
Kufer prostokątny
Podgląd

Kufer prostokątny

189,00 zł
Prostokątny kufer z wikliny w kolorze naturalnym, wyszyty w środku materiałem. Skrzynia z zamykaną klapą i uchwytami po bokach, bardzo pojemna, dodatkowo wzmocniona na rogach drewnianym stelażem, dostępna w pięciu rozmiarach, także w opcji bez materiału.
produktów na stronie
4 produkt(ów)
Kategorie
Kupuj wg

Opcje zakupów

Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Cena
148 zł
190 zł