Pojemniki na herbatę z drewna

Dla wielu z nas picie porannej herbaty stało się niejako rytuałem, od którego nie wyobrażamy sobie zacząć dnia. Dobra herbata nie tylko odpręża, ale ma także zbawienny wpływ na nasz organizm. Wielbicielom tego typu trunków z pewnością przypadną do gustu oferowane przez nas drewniane pojemniki na herbatę, które będą stanowić wspaniałą dekorację kuchni, niezależnie od stylu. Herbaciarki urzekają prostym, subtelnym, ale przy tym bardzo eleganckim wyglądem. Wyposażone w przegródki umożliwiające uporządkowanie w nich różnych rodzajów i smaków herbaty.

produktów na stronie
8 produkt(ów)
Drewniany pojemnik na herbatę
Podgląd

Drewniany pojemnik na herbatę

16,00 zł
Estetyczne, prostokątne pudełko na herbatę z naturalnego drewna. Posiada 4 komory dzięki czemu możesz przechowywać różne rodzaje i smaki herbat. Wieko zamykane na metalowy zatrzask. Nadaje się do przechowywania herbat liściastych i w torebkach.
Drewniana skrzynka na herbatę
Podgląd

Drewniana skrzynka na herbatę

19,00 zł
Pojemnik drewniany na herbatę o prostokątnym kształcie i przegródkach w środku pomoże Ci w sposób estetyczny uporządkować Twoje ulubione herbaty. Wieko zamykane na metalowych zawiasach. Nadaje się do przechowywania herbat liściastych i w torebkach.
Herbaciarka drewniana
Podgląd

Herbaciarka drewniana

24,00 zł
Pojemnik na herbaty w naturalnej kolorystyce drewnianej z przegródkami w środku zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a dzięki zamykanej klapie, aromat herbat zostaje zachowany na dłużej. Nadaje się do przechowywania herbat liściastych i w torebkach.
Drewniana szkatułka na herbatę
Podgląd

Drewniana szkatułka na herbatę

29,00 zł
Poszukujesz pudełka na herbaty, które będzie łączyło walory estetyczne i użytkowe? Prezentowany produkt na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki przegródkom w środku możesz przechowywać w sposób uporządkowany różne gatunki herbat. Pojemnik posiada 12 komór na herbatę oraz zamykane wieko, dzięki czemu aromat zostanie na dłużej.
Pudełko z drewna na herbatę
Podgląd

Pudełko z drewna na herbatę

26,00 zł
Precyzyjnie wykonana biała herbaciarka z przegródkami pozwoli w łatwy i schludny sposób przechowywać różne rodzaje herbat. Zamykana na metalowy zatrzask na dłużej zachowa wspaniały aromat herbaty.
Herbaciarka biała z drewna
Podgląd

Herbaciarka biała z drewna

29,00 zł
Estetyczne i eleganckie pudełko na herbaty, które charakteryzuje się prostym designem, ale jest bardzo funkcjonalne, bowiem możesz w jednym pojemniku przechowywać kilka rodzajów herbat, bez obawy, że zapachy się przenikną. Zamykane na metalowy zatrzask, malowane bezwonną, ekologiczną farbą wodna na kolor biały.
Herbaciarka biała
Podgląd

Herbaciarka biała

34,00 zł
Biały pojemnik z drewna do przechowania ulubionych smaków herbat. Praktyczna ozdoba kuchni, która charakteryzuje się wspaniałym, klasycznym designem. Dzięki przegródkom, przechowywanie różnych typów herbaty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Biała herbaciarka z drewna
Podgląd

Biała herbaciarka z drewna

39,00 zł
Herbaciarka wykonana z drewna, malowana na kolor biały ekologiczną farbą wodną z przegródkami na różne rodzaje i smaki herbat. Posiada zamykane wieczko, dzięki temu zachowasz arom na dłużej.
produktów na stronie
8 produkt(ów)
Kategorie
Kupuj wg

Opcje zakupów

Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Cena
15 zł
40 zł