Wiklinowe kosze dla zwierząt

Jeśli posiadasz w domu psa albo kota, to nie może w nim zabraknąć odpowiednich artykułów, tj. wiklinowej leżanki, transporterów z wikliny czy wszelkiego rodzaju budek, w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą i atrakcyjną ofertę. Wszystkie przedstawione produkty są wykonane bardzo starannie z wikliny, która charakteryzuje się niebywałą lekkością, a zarazem trwałością oraz niezaprzeczalnymi walorami estetycznymi, a przede wszystkim przyjazna jest dla środowiska i Twojego pupila. Jako rzetelna firma skupiamy się na tym, by spełnić wszystkie wymagania ludzi, którzy szczególnie upodobali sobie psy i koty. Wiklinowe Leżanki,legowiska domki i transportery dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, co z pewnością ułatwi dokonanie odpowiedniego wyboru i pozwoli na dopasowanie legowiska do Twojego zwierzaka.

produktów na stronie
8 produkt(ów)
Leżanka dla psa
Podgląd

Leżanka dla psa

39,00 zł
Owalna wiklinowa leżanka dla psa lub kota, dostępna w sześciu rozmiarach, wykończona warkoczem. Przód legowiska nieco obniżony, co ułatwi pupilowi wejście do środka.
Ażurowa leżanka dla psa/ kota
Podgląd

Ażurowa leżanka dla psa/ kota

42,00 zł
Owalna, ażurowa leżanka z wikliny z wycięciem na środku, co z pewnością ułatwi wejście pupilowi do kosza. Dno leżanki pełne, całość ażurowa. Dostępne w czterech rozmiarach.

Kosz dla kota

56,00 zł
Kosz dla kota
Podgląd

Kosz dla kota

56,00 zł
Półowalny kosz dla kota z naturalnej wikliny z mocnym uchwytem u góry i okrągłym wejściem do środka kosza, dostępny w trzech rozmiarach.
Kosz dla kota z kratką
Podgląd

Kosz dla kota z kratką

69,00 zł
Kosz dla kota z wikliny ze stalową, zamykaną kratką oraz mocnym uchwytem doskonale sprawdzi się jako legowisko dla zwierzaka, ale przede wszystkim jako klatka transportowa.
Budka dla psa/ kota
Podgląd

Budka dla psa/ kota

124,00 zł
Prostokątny domek dla psa albo kota z naturalnej wikliny w wygodnym wejściem do środka. Budka dodatkowo wzmocniona na rogach drewnianymi wałkami, co jeszcze bardziej wzmacnia całą konstrukcję. Na dachu przymocowany uchwyt umożliwiający przenoszenie budki.
Klatka dla kota
Podgląd

Klatka dla kota

59,00 zł
Wiklinowa klatka dla kota z solidnym uchwytem zamocowanym na górze oraz ruchomymi drzwiczkami. Dno kosza kwadratowe, pełne. Kosz dostępny w dwóch rozmiarach.

Domek dla kota

159,00 zł
Domek dla kota
Podgląd

Domek dla kota

159,00 zł
Dwupiętrowy, komfortowy domek dla kotów z otwartym legowiskiem na górze, zdobiony pasmami z kolorowej wikliny. Splot wikliny jest bardzo gęsty, dzięki czemu posłuży na dłużej.
Karmnik czarny
Podgląd

Karmnik czarny

39,00 zł
Karmnik dla ptaków z niełuszczonej wikliny z okrągłym dnem i stożkowatym daszkiem.
produktów na stronie
8 produkt(ów)
Kategorie
Kupuj wg

Opcje zakupów

Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Cena
38 zł
160 zł