Wiklinowe kufry wyszyte materiałem

Skrzynie w całości wykonane ręcznie co gwarantuje solidność i niepowtarzalność wzoru. Kufry wiklinowe bardzo praktyczne i funkcjonalne, na pewno znajdą swoje zastosowanie w każdym domu. Możesz je wykorzystać w dowolny sposób; idealnie sprawdzą się w przechowywaniu dziecięcych zabawek, narzędzi ogrodowych, pościeli i wszystkiego innego co nie może znaleźć swojego miejsca. Dzięki temu, że są wyścielane w środku ozdobnym materiałem, doskonale sprawdzą się nawet do przechowywania delikatnych rzeczy. Gustowna forma i modna kolorystyka zapewnia dopełnienie wystroju wnętrza, zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

produktów na stronie
2 produkt(ów)
 Kufer prostokątny wyszyty
Podgląd

Kufer prostokątny wyszyty

149,00 zł
Wiklinowy, prostokątny kufer na drewnianym stelażu, z zamykaną klapą i dodatkowym zamknięciem, wyszyty w środku materiałem, który można ściągnąć i prać. Dostępny w wersji bez materiału w środku.
Kufer prostokątny
Podgląd

Kufer prostokątny

189,00 zł
Prostokątny kufer z wikliny w kolorze naturalnym, wyszyty w środku materiałem. Skrzynia z zamykaną klapą i uchwytami po bokach, bardzo pojemna, dodatkowo wzmocniona na rogach drewnianym stelażem, dostępna w pięciu rozmiarach, także w opcji bez materiału.
produktów na stronie
2 produkt(ów)
Kategorie
Kupuj wg

Opcje zakupów

Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Cena
148 zł
190 zł