Chlebaki z drewna

Jeśli zależy Ci na codziennie świeżym pieczywie, koniecznie zajrzyj do tej kategorii, w której znajdują się drewniane pojemniki na pieczywo. Nie tylko są funkcjonalne, ale także atrakcyjną aranżację Twojej kuchni. Produkty są wysokiej jakości, każdego dnia będą zachwycały swoim nienagannym designem. Nasze chlebaki są gwarancją wygody, pełnego komfortu i na pewno spełnią oczekiwania całej rodziny. Atrakcyjnie wizualnie i lekkie rozwiązanie pozwalające na wygodne przechowywanie pieczywa. Gładka powierzchnia zdecydowanie ułatwia zachowanie higieny. Niezwykle efektowny, dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, co pomoże Ci dopasować go do wystroju swojej kuchni. Zakup takiego chlebaka to na pewno trafiona inwestycja!

produktów na stronie
3 produkt(ów)
Pojemnik drewniany na pieczywo
Podgląd

Pojemnik drewniany na pieczywo

19,00 zł
Prostokątny pojemnik na pieczywo z wyciętym sercem po obu stronach doskonale sprawdzi się do serwowania pieczywa. Wykonany z drewna, utrzymany w naturalnej kolorystyce. Dostępny w dwóch rozmiarach.
Chlebak z drewna
Podgląd

Chlebak z drewna

59,00 zł
Drewniany chlebak do przechowywania pieczywa. Wyposażony w rozsuwaną przednią część ułatwiającą wyjmowanie. Do produkcji pojemnika na pieczywo zostało użyte drewno wysokiej jakości.
Pojemnik na chleb drewniany
Podgląd

Pojemnik na chleb drewniany

29,00 zł
Dostępny w dwóch rozmiarach biały pojemnik na pieczywo. Jest otwarty, po oby stronach otwory w kształcie serduszek. Pomalowany ekologiczną farbą wodną, bezzapachową.
produktów na stronie
3 produkt(ów)
Kategorie
Kupuj wg

Opcje zakupów

Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Cena
18 zł
60 zł