Drewniane skrzynie modułowe

Drewniane skrzynie, które można dowolnie ze sobą łączyć i tworzyć różne konfiguracje w zależności od potrzeb. Pozwolą skonfigurować praktyczny, wytrzymały i wszechstronny moduł, zaspakajając potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Odpowiednio zaaranżowane dodadzą charakteru i odmienią wnętrze. Małe nóżki umożliwią bezpieczne umiejscowienie jednej skrzyni na drugiej lub postawienie jej na podłodze. Takie meble szybko zdobywają uznanie i szczęśliwych właścicieli. Prezentowane artykuły wyróżniają się trwałością, solidnością oraz niezawodnością.

produktów na stronie
4 produkt(ów)
Skrzynka prosta drewniana
Podgląd

Skrzynka prosta drewniana

29,00 zł
Prostokątne skrzynki drewniane wyposażone w dwa uchwyty po bokach oraz nóżki od spodu, dzięki którym możesz tworzyć dowolne konfiguracje ze wszystkimi skrzynkami w tej kategorii. Skrzynka prosta, zaokrąglone rogi. Dostępne trzy rozmiary.
Skrzynka drewniana
Podgląd

Skrzynka drewniana

29,00 zł
Dostępna w dwóch rozmiarach kwadratowa skrzynka z drewna z deklem, bez uchwytów. Skrzynki mają u podstawy nóżki (są modułowe), dzięki czemu możesz je łączyć i tworzyć własne zestawy.
Skrzynia na zabawki
Podgląd

Skrzynia na zabawki

29,00 zł
Drewniana skrzynka o prostokątnym kształcie z zamykanym deklem w dwóch rozmiarach. Skrzynie posiadają dwie listwy u podstawy, dzięki czemu można je układać jedna na drugiej, tworząc różne kombinacje i konfiguracje.
Skrzynia z drewna
Podgląd

Skrzynia z drewna

29,00 zł
Dostępne w dwóch rozmiarach drewniane skrzynie z zamykanym deklem oraz dwoma uchwytami po boku. Dzięki dwóm listewką u podstawy, możesz je dowolnie łączyć z innymi skrzyniami z tej kategorii.
produktów na stronie
4 produkt(ów)
Kategorie
Kupuj wg

Opcje zakupów

Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Cena
28 zł
30 zł