Jeśli cenisz sobie dobry styl, szukasz wyjątkowych wzorów i kolorów, stawiasz na jakość i design w najlepszym wydaniu,  to trafiłeś pod dobry adres!

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów i sympatyków naturalnego piękna do nowo otwartego sklepu internetowego z polskim rękodziełem, w którym króluje wiklina, ale u nas znajdziesz także artykuły z łuby, drewna i brzozy. Każdy z produktów jest wykonywany ręcznie, a więc każdy posiada swoją własną historię. Przejrzystość strony i uporządkowanie artykułów w poszczególnych kategoriach pozwoli Wam znaleźć to czego szukacie, a dokładny opis każdego z nich oraz bogata kolekcja zdjęć z pewnością ułatwi wybór poszukiwanego artykułu.

 

Eko + design – to dewiza, którą kierujemy się każdego dnia, a Wam, drodzy Klienci dostarczamy artykuły, które są przede wszystkim przyjazne środowisku naturalnemu, wyróżniają się na tle konkurencji najlepszą jakością oraz wyjątkowym i niepowtarzalnym wzornictwem.

 

Ilość produktów oraz zakres oferty będą systematycznie powiększane.
Przed rozpoczęciem zakupów prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Życzymy miłych i udanych zakupów.

 


Ważne: Ze względu na ręczne wykonanie każdego z artykułów oraz właściwości surowców naturalnych wykorzystywanych do ich produkcji, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciach odcieniem i rozmiarem.